Posłuchaj tego artykułu

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 17 grudnia 2021 r. rozstrzygnięta została IV edycja konkursu Study@research, nr IDUB 034, zad. 34, przeznaczonego dla studentów UAM I roku studiów drugiego stopnia lub IV roku jednolitych magisterskich.

Do konkursu zgłoszone zostały wnioski reprezentujące nauki biologiczne, chemiczne, fizyczne, historię, literaturoznawstwo, językoznawstwo, nauki o komunikacji społecznej i mediach, nauki o kulturze i religii, nauki o sztuce, nauki o Ziemi i środowisku, nauki prawne, sztuki muzyczne i psychologię.

Komisja konkursowa zakwalifikowała do finansowania 54 zwycięskie projekty.

Laureaci otrzymają dofinansowanie w wysokości do 5 tysięcy złotych dla projektów indywidualnych oraz do 10 tysięcy złotych dla projektów zespołowych. Granty pozwalają na sfinansowanie m. in. zakupu pomocy naukowych, udziału w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych, kosztów publikacji artykułu, a także przewidują wynagrodzenia za włożony wysiłek badawczy.

Poniżej przedstawiamy listę Laureatek i Laureatów IV edycji konkursu Study@research:

Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa:

  1. Grzesiak Hanna
  2. Bielecka Karolina
  3. Dudzińska Paulina
  4. Kuzera Angelika
  5. Małecka Urszula
  6. Rygielska Martyna

Wydział Chemii:

  1. Bajer Agnieszka
  2. Gruszczyński Marcin

Wydział Fizyki:

  1. Batygolski Jerzy
  2. Leśniewski Nikodem
  3. Makartsou Uladzislau

Wydział Biologii:

  1. Dudziak Anna
  2. Fiutek Patryk
  3. Halicki Mikołaj
  4. Jakubiak Paulina
  5. Jasiniak Sabina
  6. Muszyńska Adrianna
  7. Pawłowska Natalia
  8. Rozwalak Piotr
  9. Wojtalik Dominika

Wydział Prawa i Administracji:

  1. Dysarz Przemysław
  2. Gulewicz Monika
  3. Jarecka Anna
  4. Kiziuk Natalia
  5. Klisowska Paulina
  6. Mejri Fatma
  7. Pachciarz Mateusz
  8. Wundziński Karol

Wydział Nauk o Sztuce:

  1. Dziuba Ada
  2. Kowal Marianna
  3. Parsadaniszwili Magdalena

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej:

  1. Glowacki Marc-Thilo
  2. Lenczewski Zenon
  3. Pohl Michalina
  4. Przybylska Alicja
  5. Sadowski Adrian
  6. Stopa Izabela
  7. Wąsik Przemysław

Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych:

  1. Grajek Zofia
  2. Karaśkiewicz Marta
  3. Lubińska Ines
  4. Zięba Milena
  5. Wochal Daria

Wydział Anglistyki:

  1. Stanisławska Agata
  2. Witt Zuzanna

Wydział Psychologii i Kognitywistyki:

  1. Szott Wiktoria

Wydział Neofilologi:

  1. Kopczyńska Karolina
  2. Mokrzycki Łukasz
  3. Pasik Agnieszka

Wydział Historii:

  1. Tomaszewski Michał
  2. Jabłoński Bartosz

Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne:

  1. Nowicki Konrad (prawo)
  2. Górko Dominika (filologia polska)
  3. Jocz Urszula (filologia polska/etnologia)

Spotkanie z Laureatami IV edycji konkursu Study@research odbędzie się na platformie MS Teams dnia 14 stycznia 2022 roku o godz. 12:00.

Zwycięzcom składamy ogromne gratulacje i życzymy pomyślnej realizacji projektów badawczych!

Skip to content
Udosptępnij...