Zajęcia prowadzone przez Studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych dla koleżanek i kolegów z Naszej Uczelni. Jest to inicjatywa realizowana przy Radzie ds. Spraw Wsparcia Psychicznego UAM, powołanego przez Panią Rektor prof.  dr hab. Bogusławę Kaniewską oraz prof. dr hab. Lidię Cierpiałkowską.

Warsztaty w ramach projektu „Studenci- Studentom”

Szanowne Panie, Szanowni Panowie,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Mamy ogromna przyjemność zaprosić Was na zajęcia prowadzone przez studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych dla koleżanek i kolegów z Naszej Uczelni. Jest to inicjatywa realizowana przy Radzie ds. Spraw Wsparcia Psychicznego UAM, powołanego przez Panią Rektor prof.  dr hab. Bogusławę Kaniewską oraz prof. dr hab. Lidię Cierpiałkowską, w którą z wielką ochotą się angażujemy. Poniższe propozycje zajęć są realizowane przez Studentki i Studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych pod czujnym okiem wykładowców. Idea spotkań wynika z założenia, że w tych trudnych czasach, gdzie coraz częściej studenci deklarują potrzebę wsparcia i pomocy, musimy trzymać się razem i korzystać z własnych zasobów, wynikających ze studiowania określonego kierunku, by wspierać siebie wzajemnie i być razem.

​​​​​​​Wybierz warsztat, który Ciebie zainteresuje, zapisz się na niego i zapraszamy do ciekawej, twórczej pracy i poznania siebie nawzajem 😊

13 tematów Warsztatów do wyboru!

​​​​​​​Oferta zajęć na styczeń 2022 r.​​​​​​​​​​​​​