Close this search box.

Spotkanie z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Dariuszem Wieczorkiem

Posłuchaj wpisu

Szanowni Państwo,

4 kwietnia, czwartek, godz. 12.30 na WPiA UAM (Auditorium Maximum) odbędzie się spotkanie z Ministrem Nauki, Dariuszem Wieczorkiem.

Będzie to świetna okazja, aby przedstawić swoje przemyślenia dotyczące rozwoju i strony, w którą zmierza szkolnictwo wyższe.

Po spotkaniu planujemy przekazać Ministrowi Wieczorkowi plik z pomysłami na zmiany.

Będzie to plik w stanie surowym, tzn. wszystko co zamieścicie w poniższym formularz nie ulegnie korekcie językowej ani merytorycznej.

Tak jak tekst zostanie wprowadzony, tak zostanie przekazany Panu Ministrowi. Przekazywany plik nie będzie zawierał: imienia, nazwiska oraz maila.

Zachęcamy do wypełniania.

Samorząd Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu