Close this search box.

Zgodnie z decyzją Władz Uczelni z dniem 24 maja 2024 roku studenci kierunków media interaktywne i widowiska oraz wiedza o teatrze obsługiwani są przez BOS KAMPUS OGRODY

Webinar mobilność naukowa polsko-francuska

Posłuchaj wpisu

Szanowni Państwo,

w przyszłym tygodniu 10 kwietnia (środa) w godzinach 9:00-10:45 odbędzie się webinar dotyczący oferty mobilności naukowej pomiędzy Polską a Francją. Wydarzenie jest skierowane do studentów, doktorantów i naukowców.

Webinar jest organizowany przez Polską Akademię Nauk Stację Naukową w Paryżu przy wsparciu partnerów: Narodowego Centrum Nauki (NCN), Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA), Ambasady Francji w Polsce, Campus France Pologne, Association des Polonais des Grandes Écoles Françaises (APGEF) oraz Association des Étudiants Polonais en France (ASPOL).

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz link do rejestracji znajdują się na stronie Polskiej Akademii Nauk Stacji Naukowej w Paryżu: https://paris.pan.pl/events/mobilnosc-polsko-francuska-oferta-dla-studentow-i-naukowcow/