Close this search box.

Zaproszenie na Dzień Bibliotekarza – 24.04.2024 Kampus Ogrody

Posłuchaj wpisu

Biblioteka Kampusu Ogrody chciałaby zaprosić do wspólnego świętowania „Dnia Bibliotekarza”.

Istotnym celem naszych działań jest promocja czytelnictwa książek naukowych oraz przypomnienie o obecności na Kampusie Wydawnictwa Nauk Społecznych i Humanistycznych, funkcjonującego na zasadach międzywydziałowej, interdyscyplinarnej współpracy. To tutaj powstały ważne prace z zakresu filozofii, psychologii, pedagogiki oraz kulturoznawstwa. Z inspiracji lektury książki „Musical i historia”, która jest już trzecim tomem refleksji o musicalu w kulturze przygotowanym w naszym Wydawnictwie, pojawił się pomysł spotkania społeczności kampusowej.

Razem ze współredaktorem publikacji o musicalu, profesorem Rafałem Koschanym z Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa, zapraszamy na panel: „Intro-Musical. Interdyscyplinarna rozmowa na temat fenomenu gatunku”. Mamy nadzieję, że w gronie filozofów, psychologów, pedagogów i kulturoznawców zainicjujemy właśnie taką interdyscyplinarną rozmowę i zainteresujemy nią studentki i studentów Kampusu.

Zapraszamy do udziału Koła Naukowe z Wydziałów Kampusu Ogrody i oczywiście całą społeczność naukową.

• Planowany termin panelu: 24 kwietnia (środa), godzina 12.00.
  • Miejsce: Hyde Park Szamarzewo, budynek E.