Trwa 17. edycja Badania Jakości Kształcenia na UAM. Studentki i studenci mogą nie tylko podzielić się opinią o studiowaniu, ale też wesprzeć swój wydział w rywalizacji o nagrodę pieniężną.
Do 3 maja 2026 r. trwa 17. edycja Badania Jakości Kształcenia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do udziału zaproszone są studentki i studenci, a także pracowniczki i pracownicy dydaktyczni oraz badawczo-dydaktyczni UAM. Ankieta jest anonimowa i dostępna po zalogowaniu w systemie ankieter.amu.edu.pl.
Badanie pozwala wskazać mocne strony kształcenia oraz obszary, które wymagają zmian. Zebrane opinie są podstawą do działań służących doskonaleniu jakości dydaktyki na Uniwersytecie.
W tegorocznej edycji udział w ankiecie wiąże się także z akcją „Liczymy ankiety!”. Cztery wydziały, które osiągną najwyższy procentowy udział w badaniu w swojej grupie, otrzymają nagrodę pieniężną. O tym, na jaki cel zostanie przeznaczona, zdecyduje społeczność zwycięskiej jednostki.
Wyniki rywalizacji nie są jeszcze przesądzone, dlatego każdy głos ma znaczenie. Wypełnij ankietę, śledź postępy grywalizacji na stronie liczymyankiety.amu.edu.pl i zachęć osoby ze swojego wydziału do udziału w badaniu.
Weź udział w badaniu, pomóż zmieniać uniwersytecką rzeczywistość i zwiększ szansę swojego wydziału na wygraną!
Szanowni Państwo, Drodzy Studenci i Studentki,
dziękuję tym spośród Państwa, którzy wzięli udział w 17. edycji badania jakości kształcenia, i zachęcam osoby, które jeszcze tego nie uczyniły, do wypełnienia kwestionariusza i aktywnego uczestniczenia w akcji „Liczymy ankiety!”.
Cztery wydziały, które wygrają rywalizację o największy procentowy udział w badaniu w swojej grupie, otrzymają nagrodę pieniężną przeznaczoną na wybrany cel, o którym zdecyduje społeczność zwycięskiej jednostki.
Wyniki nie są jeszcze przesądzone, dlatego gorąco zachęcam Państwa do:
- wypełnienia ankiety (ankieter.amu.edu.pl)
- obserwowania wyników grywalizacji (liczymyankiety.amu.edu.pl)
- namawiania koleżanek i kolegów z wydziału do udziału w badaniu
- … i zmieniania uniwersyteckiej rzeczywistości!
Z serdecznymi pozdrowieniami
prof. dr hab. Joanna Wójcik
Prorektorka ds. studenckich i kształcenia
Dear Students,
I would like to thank those of you who have already taken part in the 17th edition of the quality of education survey and encourage those who have not yet done so to fill out the questionnaire and actively participate in the “Liczymy ankiety!” campaign, which literally means „we count surveys” and is based on gamification principles.
The four faculties that win the competition for the highest percentage of participation in the survey within their group will receive a monetary prize intended for a purpose chosen by the community of the winning unit.
The results are not yet final, so I strongly encourage you to:
- fill out the survey (ankieter.amu.edu.pl)
- follow the gamification results (liczymyankiety.amu.edu.pl)
- encourage your colleagues from the faculty to take part in the survey
- …and help change the university’s reality!
With warm regards,
Prof. Joanna Wójcik
Vice-Rector for Student Affairs and Teaching
