Close this search box.

Finisaż wystawy „Oczywista nieoczywistość – związki Wisławy Szymborskiej z (pop)kulturą”

Posłuchaj wpisu

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

zaprasza na finisaż wystawy

25-27 marca 2024

Oczywista nieoczywistość – związki Wisławy Szymborskiej z (pop)kulturą

To już ostatnia szansa na zwiedzenie ekspozycji poświęconej Wisławie Szymborskiej.

Zachęcamy do udziału w wyjątkowych spacerach z kuratorką wystawy oraz w warsztatach z tworzenia ZINÓW inspirowanych poezją noblistki.

Warsztaty poprzedzone będą prezentacją zinów ze zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu:

• poniedziałek, 25.03.2024, godz. 14.00 – oprowadzanie kuratorskie (Agnieszka Rybarczyk)
  • wtorek, 26.03.2024, godz. 16.30 – oprowadzanie kuratorskie (Agnieszka Rybarczyk)
  • środa, 27.03.2024, godz. 13.00 – oprowadzanie kuratorskie oraz warsztaty połączone z prezentacją zinów (Agnieszka Rybarczyk, Agnieszka Jankiewicz, dr Michał Traczyk)

Wstęp wolny.

Zapraszamy serdecznie!