Szukaj
Close this search box.

Zgodnie z decyzją Władz Uczelni z dniem 24 maja 2024 roku studenci kierunków media interaktywne i widowiska oraz wiedza o teatrze obsługiwani są przez BOS KAMPUS OGRODY

Trwa rekrutacja do programu stypendialnego “Uniwersytet Sukcesu” Fundacja Digital University

Posłuchaj wpisu


Fundacja Digital University, zaprasza studentki w wieku 18-25 lat, które stawiają czoła trudnościom życiowym, do wzięcia udziału w bezpłatnym programie stypendialnym, którego celem jest wyposażenie Stypendystek w umiejętności i kompetencje kluczowe na współczesnym rynku pracy. 

Roczny program oferuje m.in.:

Doradztwo HR: Pomoc w tworzeniu profesjonalnego CV, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, wsparcie w poszukiwaniu pracy.

Kursy IT: Opłacenie specjalistycznych kursów z zakresu analizy danych, cyberbezpieczeństwa lub zarządzania projektami, które kończą się profesjonalnym certyfikatem poświadczających nabycie kompetencji. 

Mentoring 1 na 1: Sesje z doświadczonymi ekspertami i ekspertkami, którzy pomogą Stypendystkom wybrać zawodową ścieżkę. 

Warsztaty rozwojowe: Szkolenia rozwijające umiejętności miękkie i wzmacniające poczucie własnej wartości, przygotowujące do stawiania czoła wyzwaniom zawodowym i nie tylko. 

Dodatkowo z uwagi na to, że Digital University jest wiodącą organizacją w Polsce w dziedzinie transformacji cyfrowej oferujemy naszym Stypendystkom kurs praktycznego wykorzystywania narzędzi AI, aby jeszcze bardziej pomóc im wyróżnić się na rynku pracy. 

Zapraszamy kobiety znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej do skorzystania z możliwości, jakie oferuje program i skorzystania ze wsparcia w postawieniu pierwszych kroków na zawodowej drodze. 

Rekrutacja trwa do 31 maja 2024 r. 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://uniwersytetsukcesu.com/

 Dodatkowo zapraszamy społeczność studencką do skorzystania z bezpłatnych kursów IT (wstęp do analizy danych, wstęp do cyberbezpieczeństwa i 100h kurs English w IT): https://uniwersytetsukcesu.com/spolecznosc/

Udostępnij wpis:
Skip to content